Haber

Bilgi Sarmal Türkiye Geneli deneme sonuçları açıklandı mı?

Milyonlarca öğrenci tarafından Bilgi Sarmal Türkiye Geneli deneme sonuçları araştırması başladı. Bilgi Sarmal Türkiye Geneli deneme imtihanı karşılık anahtarı dün belirli oldu. 25-26-27 Kasım 2022 tarihinde uygulanan Bilgi Sarmal Türkiye Geneli TYT deneme imtihanı sonuçları merak ediliyor. Pekala, Bilgi Sarmal Türkiye Geneli deneme sonuçları ne vakit açıklanacak? Bilgi Sarmalı nedir? Ayrıntılar haberimizde…

BİLGİ SARMAL NEDİR?

Bilgi Sarmal sitelerinde sistemi “Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Fatih Projesi ile dijital dayanağa kavuşan ve kavuşmakta olan okullarımızda; öğretmenimizin dijital kaynak ihtiyacını ve kaynak kitap muhtaçlığını sağlamak ismine bütün kitaplarımızı dijital ortama taşıdık. Pahalı öğretmenlerimizin sınıf içerisinde dijital manada yaşadıkları kaynak ve kaynağı uygulama problemine yönelik öğretmen tecrübelerini baz alarak oluşturduğumuz sistemimizde maksat; tüm öğretmenlerimizin dijital teknolojileri çarçabuk kullanmasını sağlamaktır.” olarak açıklıyor.

BİLGİ SARMALI TÜRKİYE GENELİ DENEME SONUÇLARI NE VAKİT AÇIKLANACAK?

23-24- 25 Kasımda Türkiye Geneli TYT deneme imtihanının sonuçları şimdi açıklanmadı. İmtihan sonuçlarını hafta sonuna kadar açıklanması bekleniyor.

BİLGİ SARMALI DENEME KARŞILIK ANATARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Bilgi Sarmalı Türkiye Geneli TYT deneme imtihanının yanıt anahtarı Bilgi Sarmalının toplumsal medya hesaplarından yayınlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu